How To Deep-Throat & Not Feel Like You’re Gagging

 aspire 1 , et teie sekslelu on ohutu
https: //www.youtube .com / vaadata? v = w4tGLxvEgpw
 Kuidas süveneda kurku ja mitte tunda end nagu te olete Gagging President Richard Nixoni administratsioon, kes siia sattus on tuntud kui Watergate’i skandaal. 2005. aastal, 31 aastat pärast Nixoni tagasiastumist ja üksteist aastat pärast Nixoni suremas, oli pere juriidiline spetsialist tunnistas, et endine föderaalbüroo (FBI) dotsent Mark Felt oli sügaval kurgus. autoblow ajaks oli Felt dementsuse käes ja ta oli juba varem tema elukohas.
See töötab meetod kõrgem kui šokk. chastity belts , et seda teha peate peaksite tegema peenise moodustatud eset nagu banaan või dildo ja libistage seda aeglaselt suhu kuni puudutab teie kurgu jälle ja stimuleerib teie nõtkerefleksi (lihtsalt veenduge, et mis iganes see on , saate selle suust jälle !). clitoral vibrators and stimulators teie närvirefleks on küsimus, hingake sisse samal ajal peenise sisestamist ja väljahingamisel samal ajal see hüppab välja. Te peate ka peate keskenduma üritate teie nina välja hingata. “Kui see on liiga kurnav , proovida ​​leida hea rütm, mis vähe võtta hingab välja, kui ta libiseb su kurgust välja, ja hoia seda arvestades ta on su kurgus, “ütleb Bethany Ricciardi, vahekord ja suhetest professionaal TooTimidiga.

4 . Kaaluge valides kõri pihustamist. 8 Of The Best Anal Foreplay TipsPilt positsioon soovite kasutada pargitud autos . Sügav kõri on seksuaalakt fellatioos, kogu peenis püstitatakse, allapoole munanditesse või edasi , võetakse ühe teise konkreetse inimese suhu ja kurku.
Fielding oli John Deani assistent ja sellisena oli tal juurdepääs teabele seotud